Згідно з даними реєстру, декларації подали: завідувач сектором інформаційних технологій Головного управління Державної міграційної служби України в Києві, начальник відділу правової та кадрової роботи управління праці та соціального захисту Шевченківської райдержадміністрації Києва, директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації, завідувач сектором містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Рівненської облдержадміністрації, начальник управління кадрової роботи Верховного суду України, головний спеціаліст відділу моніторингу ризикових операцій Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства енергетики та вугільної промисловості.
Прокурор Коростишівської місцевої прокуратури Житомирської області подав до реєстру дві декларації: за 2015 рік і за період з 1 січня 2015 по 14 серпня 2016 року.
Нагадаємо, систему електронного декларування запустили опівночі 15 серпня без сертифікації.
Раніше Державна служба спеціального зв'язку й захисту інформації відмовила у видачі атестата відповідності системи електронного декларування. Згодом Держспецзв'язок передав НАЗК текст технічних зауважень до системи електронного декларування.
У Представництві Європейського Союзу в Україні заявили, що система електронного декларування активів чиновників в Україні повинна бути сертифікована з метою забезпечення кримінальної відповідальності за надання неправдивих свідчень.
© 2024 ГПО "Права людини"
АнтиКорупційна Платформа ГПО "Права людини" створенa завдяки підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов`язково збігаються з позицією Державного Департаменту США.