Громадська Правозахисна організація «Права людини»

ГПО «Права людини» заснована у 2011 році. Організація спеціалізується на захисті прав та свобод людини. Реалізовувала проекти пов'язанні з протидією корупційним схемам ліцензування аптек, займається моніторингом і оцінкою корупційних ризиків при публічних закупівлях. Мета організації: розбудовувати Україну як правову державу, допомогти утворити громадянське суспільство на засадах принципу верховенства права, захисту конституційних та міжнародновизнаних прав, свобод та законних інтересів громадян./p>

Сайт: http://prava-lyudyny.org/

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проекти

Стоп корупція!

Стоп корупція!Завданням проекту було виявлення за підсумками моніторингу аптечних закладів, які не створили достатніх умов для доступності людей з інвалідністю до аптек згідно вищезгаданого пункту 3.5.7 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, а також оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Детальніше про проект: http://prava-lyudyny.org/stop-koruptsiya/

Протидія застосуванню корупційних схем у державних закупівлях в Київській області

Протидія застосуванню корупційних схем у державних закупівлях в Київській області Мета проекту: протидія застосуванню корупційних схем у державних закупівлях в Київській області, шляхом впровадження нових технологій по створенню веб-платформи розповсюдження інформації про підвищення рівня обізнаності громадських активістів та журналістів з Київської області щодо положень нового законодавства про держзакупівлі в Україні; методів здійснення моніторингу та висвітлення в ЗМІ процесу держзакупівель, а також ризиків і труднощів, що виникають при цьому; ознайомитись із західним досвідом моніторингу та впливу громадських організацій та медіа в столиці та регіонах для більшої відкритості та законності держзакупівель.

Завдання:

  1. підвищити рівень розуміння нових законодавчих норм потенційними учасниками державних закупівель для створення рівних умов для всіх учасників тендерів.
  2. посилити рівень підготовки активістів НУО Київської області, які здійснюватимуть моніторинг за процесом держзакупівель на місцевому рівні.
  3. об’єднати ідеї та пропозиції безпосередніх учасників держзакупівель, а також громадськості та експертного середовища для вироблення подальших рекомендацій щодо поліпшення процедур, внесень змін до законодавства, узагальнення накопиченого досвіду щодо імплементації нового закону про держзакупівлі.

Детальніше про проект: http://prava-lyudyny.org/protydiya-zastosuvannyu-koruptsijnyh-shem-u-derzhavnyh-zakupivlyah-v-kyyivskij-oblasti-2016-r/

Громадська Правозахисна організація «Права людини»

Центр політико-правових реформ — це недержавний аналітичний центр, створений у 1996 році після прийняття Конституції України, метою якого є сприяння проведенню реформ у політико-правовій сфері задля утвердження в Україні демократії, верховенства права та належного урядування.

Серед іншого Центр проводить громадську антикорупційну експертизу суспільно значущих законопроектів. Активно працює відділ боротьби з корупцією.

Сайт: http://pravo.org.ua/

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Transparency International Україна

Національне відділення Transparency International сформувалося та виросло з Творчого об’єднання «ТОРО» - неурядової організації, зареєстрованої у 1999 році в центрі України. Transparency International – це міжнародна недержавна організація з боротьби з корупцією, яка має близько 100 національних осередків, та відома своїми антикорупційними дослідженнями, зокрема Індексом сприйняття корупції.

Сайт: http://ti-ukraine.org/

Телефон: +38 (044) 360-52-42 +38 (0522) 27-27-54

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»

Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» (ЦПСА «Ейдос») – це аналітично-ресурсна організація, заснована у 2007 році з метою об’єднання зусиль громадськості задля розбудови в Україні громадянського суспільства, демократичних інститутів та дієвого місцевого самоврядування.

В структурі «Ейдос» наявний відділ «Боротьби з корупцією», який працює над впровадженням та дослідженням проблематики доступу до публічної інформації, використання публічних коштів, роботи місцевих рад, процесу прийняття рішень в них та доступу громадян до участі в цих процесах.

Сайт: http://eidos.org.ua/

Телефон: +38 (067) 506 8162

E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр Протидії Корупції

Центр Протидії Корупції (ЦПК) - один з головних лобістів антикорупційного законодавства та створення антикорупційних органів - Національного антикорупційного бюро (НАБ), Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), Агентства по поверненню активів.

За останні два роки активісти цієї організації розірвали державні контракти з корупційною складовою в держструктурах, на суму близько 1,9 млрд. Гривень.

E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Група «Антикорупційна реформа» Реанімаційного пакету реформ

Група «Антикорупційна реформа» Реанімаційного пакету реформ – одна з найбільш активних коаліцій експертів громадського сектору створена задля розробки, адвокації та імплементації антикорупційних реформ.

Своїми здобутками антикорупційна група РПР вважає:

  • Закон про державні закупівлі (проект 4587) та зміни до попередньої редакції закону (проект 2207);
  • Закон про систему спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції (Нацбюро антикорупційних розслідувань) (проект 5085);
  • Закон про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014 – 2017 роки (проект 4284а);
  • Закон про запобігання корупції (проект 5113);
  • Закон про визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів (проект 5114).

Менеджер групи :Олександр Лємєнов

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Головний експерт групи: Дмитро Котляр

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.