Найбільш популярним замовлення псевдогромадських організацій є вирішення конфліктів на незаконних забудовах, де активісти спортивної зовнішності можуть відстояти інтереси як забудовника, так і його опонентів.
Наприклад, нещодавно фізична сила "активістів" знадобилася для того, щоб відтіснити розлючену громаду з території парку в Голосіївському районі Києва, де без дозволу суду почали розчищати землю для майбутньої заправки.
Цією так званою організацією активістів виявилася "Самооборона Києва", яку пов'язують з викраденням автомобілів Януковича.
Ще один привід говорити про те, що подібні громадські організації замовні, – ситуація на Київщині в Гостомелі. В одному приміщенні, де знаходиться офіс селищного голови, знаходяться ще десять громадських організацій, зокрема батальон "Південь". Його командир навіть представляється радником міністра оборони, хоч пробув на цій посаді лише місяць.
Діяльність батальону, який, до речі, не проходить службу в АТО, пов'язують з викриденням керівника Укрспирту.
Крім примарних батальонів, викликають підозри й охоронні фірми, які одночасно є громадськими організаціями. З ними укладають договори державні відомства, які працюють з бійцями АТО. Так останні убезпечують себе від "непроханих" візитів солдатів, які, наприклад, не отримали своєї земельної ділянки після проходження служби.