Громадська Правозахисна організація «Права людини»

ГПО «Права людини» заснована у 2011 році. Організація спеціалізується на захисті прав та свобод людини. Реалізовувала проекти пов'язанні з протидією корупційним схемам ліцензування аптек, займається моніторингом і оцінкою корупційних ризиків при публічних закупівлях. Мета організації: розбудовувати Україну як правову державу, допомогти утворити громадянське суспільство на засадах принципу верховенства права, захисту конституційних та міжнародновизнаних прав, свобод та законних інтересів громадян./p>

Сайт: http://prava-lyudyny.org/

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проекти

Стоп корупція!

Стоп корупція!Завданням проекту було виявлення за підсумками моніторингу аптечних закладів, які не створили достатніх умов для доступності людей з інвалідністю до аптек згідно вищезгаданого пункту 3.5.7 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, а також оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Детальніше про проект: http://prava-lyudyny.org/stop-koruptsiya/

Протидія застосуванню корупційних схем у державних закупівлях в Київській області

Протидія застосуванню корупційних схем у державних закупівлях в Київській області Мета проекту: протидія застосуванню корупційних схем у державних закупівлях в Київській області, шляхом впровадження нових технологій по створенню веб-платформи розповсюдження інформації про підвищення рівня обізнаності громадських активістів та журналістів з Київської області щодо положень нового законодавства про держзакупівлі в Україні; методів здійснення моніторингу та висвітлення в ЗМІ процесу держзакупівель, а також ризиків і труднощів, що виникають при цьому; ознайомитись із західним досвідом моніторингу та впливу громадських організацій та медіа в столиці та регіонах для більшої відкритості та законності держзакупівель.

Завдання:

  1. підвищити рівень розуміння нових законодавчих норм потенційними учасниками державних закупівель для створення рівних умов для всіх учасників тендерів.
  2. посилити рівень підготовки активістів НУО Київської області, які здійснюватимуть моніторинг за процесом держзакупівель на місцевому рівні.
  3. об’єднати ідеї та пропозиції безпосередніх учасників держзакупівель, а також громадськості та експертного середовища для вироблення подальших рекомендацій щодо поліпшення процедур, внесень змін до законодавства, узагальнення накопиченого досвіду щодо імплементації нового закону про держзакупівлі.

Детальніше про проект: http://prava-lyudyny.org/protydiya-zastosuvannyu-koruptsijnyh-shem-u-derzhavnyh-zakupivlyah-v-kyyivskij-oblasti-2016-r/